AGENDA

OPEN ATELIER DAGEN  22  en  23  SEPTEMBER 12 tot 17 UUR
Ateliergebouw De Plataan, Ramelestraat 6b, 7416WV Deventer.

Exposities 2018:

4 februari t/m 6 mei Jubileumexpositie Galerie de Paardenstal, Espel http://www.galeriedepaardenstal.nl
15 januari - 17 maart Hilton Hotel, Stockholm (Zweden) http://www.bubbleprojects.eu

7 april - 1 juli Museum de Casteelsepoort, Wageningen http://www.casteelsepoort.nl

7 april t/m 10 juni Stichting keramisten Noord Nederland, Emmen http://www.sknn-keramiek.nl
26 april t/m 20 mei, Wad is Wat, Kunstencentrum K38, Roden http://www.kunstencentrum38.nl
6 mei t/m 24 juni, ZeeŽn en Kusten bij Galerie van Strien, Nieuw Amsterdam http://www.galerievanstrien.nl
10 en 11 mei Goudse keramiekdagen bij Galerie Honingen, Gouda http://www.honingen.nl
2 juni t/m 8 juli Kleintje kunst bij Museum Mohlman, Appingendamhttp://www.museummohlmann.nl
Half juli - half september, Salon Deventer 1250, Bergkerk Deventer
14 juli - 16 september De Vrouwelijke toets, Museum Mohlman, Appingedam http://www.museummohlmann.nl

25 aug. t/m 25 nov., Eye-candy20, Galerie Anita Ammerlaan, Roosendaal http://www.anitaammerlaan.com
December 2018 t/m maart 2019, Galerie Mignon,Wijk bij Duurstede http://www.galeriemignon.nl

 

 

Ik exposeer samen met
De Nederlandse Vereniging van Zeeschilders
  http://www.zeeschilders.com

September 2017 t/m 4 maart 2018 Zee en Havenmuseum IJmuiden
14 april -24 juni
Kasteel Groeneveld, Baarn

 

2017:
12 November 2017 - 22 Januari 2018 Tafelkunst, Grachtengalerie Utrecht http://www.grachtengalerie.nl
15 juni  t/m
5 september 2017 De Grote kerk in Monninckendam
20 augustus tot 15 oktober
Galerie Wind, Rotterdam

November Kunstmaand, Ameland

10 September - 14 December Galerie Atelier Jikke van der Wal, Snakkeburen
19 - 29 oktober Kunstmoment Diepenheim http://www.kunstmomentdiepenheim.nl
December Kunstenaarsboeken bij Boekhandel Praamstra in Deventer
16 december 2017 - 2 januari 2018 Kleintje kunst bij Kunst aan Z, Deventer

April t/m oktober
Galerie Lijn 3 in Geersdijk http://www.galerielijn3.nl

5 mei - 5 juni Galerie Honingen, Gouda http://www.honingen.com
27
t/m 30 April Global sea food expo 2017 Brussel in de stand van Marine Harvest Pieters.
9, 16 en 17 april
Open atelierroute St. Anthonis http://www.kunstkring.com
 
Beurzen 2017:
19 - 20 - 21 Mei 2017 HUNTENKUNST Kunstbeurs in Ulft http://www.huntenkunst.org
16-17-18 Juni Art Zaanstad, Zaandam http://www.artzaanstad.nl/
2 oktober Visbeurs in Spakenburg http://www.visbeurs.nl
16 en 17 september Kunstbeurs in Aalsmeer http://www.kunstaandewesteinderplassen.nl
8 oktober 2017

Open Atelier Zondag  Kunstenaars Plataan Deventer
Op de facebook pagina De Plataan is alle informatie te vinden.
Exposities, workshops tekenen, Flameco dans, Kleiatelier


DOORLOPEND KUNST IN COLLECTIE VAN:

Galerie t Posthuys, Texel. http://www.galerieposthuys.nl
Grachtengalerie Utrecht. http://www.grachtengalerie.nl
Art shop De Salon, Amsterdam http://galerie-de-salon.nl
Holland Art Gallerij, http://www.hag.nl/
Kunstcentrum Zaanstad, http://www.kunstcentrum.nl
Kunstuitleen Amstelveen,
http://www.sbkamstelveen.nl
De paardenstal, Espel http://www.galeriedepaardenstal.nl
Galerie Ogygia, Schiermonnikoog http://www.galerieogygia.nl   
Galerie Maritime, Colijnsplaat http://www.gallerymaritime.nl
Irok galleries, Horst en Panningen http://www.irok.nl/
Artchoices, Hoofddorp http://www.artchoices.nl/
Kunstuitleen Friesland, Leeuwarden http://www.kunstuitleenfriesland.nl
Galerie Bax, Sneek http://www.baxkunst.nl
Kunstuitleen, Hellevoetsluis http://www.kunstuitleenhellevoetsluis.nl/
Galerie Il Sogno, Amerongen http://www.ilsogno.nl
Lijstenmakerij Neo, Roermond http://www.kunsthandelneo.nl
Galerie Honingen, Gouda http://www.honingen.nl
Galerie Rogier Jonk, Bergen http://www.rogierjonk.nl

Neem voor meer informatie gerust contact op met info@edithmadou.nl

 

 

 

 
 
Beeldend kunstenaar Edith Madou Ramelestraat 6b 7416WV Deventer 0653447237 info@edithmadou.nl